הכירו את צוות הסטודיו

עמיחי יעבץ

המנהל המקצועי של המאמנים, הוסמך במכון וינגייט לפני שנים רבות כמאמן כושר ובקמפוס שיאים למד ספורטתרפיה ומתמחה בשיקום ופציעות ספורט. כדורגלן לשעבר, מומחה לאימונים פונקציונאלים ורצועות התנגדות. עמיחי פה  לעזור לאנשים לחזור לפעילות ותנועה לאחר פציעות ולעזור לכל מי שצריך אותו! הוא לעולם לא יוותר לעצמו באימונים ולכן אף פעם לא מוותר למתאמנים שלו. המסר שלו לחיים: ״עם כוח גדול באה אחריות גדולה״.

אופיר מאור

אופיר הוא הסמיילי של הסטודיו, אם תתפסו אותו לא מחייך תצטרכו לצלם ולשלוח לנו כי אחרת לא נאמין! מאמן כזה עוד לא הכרתם, מאמן עם נשמה שכל מטרתו זה שתיהיו מבסוטים! מתעסק בשאלה איך לשלב את שתי האהבות שלו בחיים, אימונים פונקציונאלים ויוגה. אופיר בעל יכולות פיזיות גבוהות ומאוד מרשימות! למד קורס מאמנים בבית הספר למקצועות הספורט בנוסף הוכשר כמורה יוגה. השילוב המנצח בין רכות לקשיחות...

אורן אלפרוביץ
OREN_MADRICH2.jpg

מייסד ובעלים של סטודיו אנדר קונטרול וגם מאמן כושר אישי וקבוצתי, מתמחה בשיטות אימון כושר שונות ומגוונות, יחד עם הכוונה מקצועית בנושאי תזונה, אורח חיים בריא, העצמה עצמית ולקיחת שליטה על נושאים אלו בחיינו. בוגר מכון וינגייט, שנים רבות בתחום אימוני הכושר האישיים והקבוצתיים. מומחה בעבודה עם אוכלוסיות שמתקשות לעסוק בספורט ומתחילים, 
ילדים, נוער ומבוגרים בעלי משקל עודף.

מכשיר מאמני כושר בדגש על הצד הפסיכולוגי של האימון  ומקיים סדנאות מאמנים מקצועיים לשליטה

נועם קלמנוביץ

נועם מאמן ותיק בסטודיו, הוכשר והוסמך לפני שנים רבות כמאמן כושר במכון וינגייט ובבית הספר למקצועות הספורט. שנים רבות שיחק כדורגל והיום מתמחה בעבודה עם ספורטאים בדגש על עבודה עם שחקני כדורגל. נועם הוא איש של אנשים, הוא האח הגדול שידאג לכם וישמור שתעשו הכל בקצב שלכם ועם חיוך על הפנים. מתאמן בהרמת משקולות אולימפיות ואימונים פונקציונאלים ודורש מהמתאמנים שלו טכניקה מדוייקת, עצימות גבוה וחיוך גדול.

דודי זרצקי

מנהל הלקוחות בסטודיו, נמצא בסטודיו מאז שהוא הוקם ומכיר כל פינה וכל דבר שתצטרכו. דודי כאן כדי לעזור לכם להיות חלק מהמשפחה! כל דבר שתצטרכו, מההתחלה ולהמשך...הוא יהיה כאן כדי לעזור, לתמוך ולעודד! ורק תנסו לא להגיע לאימונים...ויש לכם עסק עם מישהו שלא יהיה מוכן לוותר עליכם בשום פנים ואופן. דודי גם מאמן כושר בעצמו וסטודנט לתזונה במכללת פרס ברחובות. 

שגיא צוררו

שגיא הוא הלב של הסטודיו, מאמן שכל אחד צריך להכיר. הוסמך כמאמן בקמפוס גבעת וושינגטון ומאז התאהב בתחום. שגיא מאמין שצריך להנות מהעשייה ובחר את המקצוע כדי לעזור לאנשים להתאהב בספורט ושיוכלו להגיע לכל תוצאה שירצו! שגיא מפוצץ אנרגיה, עם המון מוטיבציה לתת לכם את כל כולו! תגיעו אליו ותתאהבו.